Drodzy Państwo, Ze względu na trwający stan epidemii, kurierzy będą realizować przesyłki za pobraniem jedynie za odliczoną kwotę w gotówce. Jednocześnie zawiadamiamy, iż mogą się pojawić opóźnienia w dostawach ze względu na zwiększoną ilość zamówień kurierskich. Zapewniamy, że wszytskie złożone zamówienia zostaną zrealizowane. Przepraszamy za powstałe niedogodności i prosimy o zrozumienie.
Przy zakupach powyżej 250 złotych - dostawa gratis!

Informacje o sklepie

Opublikowano:

 

Firma Thea jaką znamy dziś to owoc ponad 150 lat historii, tradycji, doświadczenia i pasji francuskiej rodziny Chibretów, która specjalizuje się w dziedzinie okulistyki. Założyciel rodu, Paul Chibret (1844-1911), zachorował na obustronne zapalenie naczyniówki i siatkówki, które omal nie doprowadziło go do utraty wzroku. To wtedy Paul obiecał sobie, że jeśli uda mu się uratować wzrok, zajmie się już na zawsze okulistyką. Tak też się stało. Przez długie lata kolejne pokolenia Chibretów wprowadzały coraz to nowe rozwiązania – zawsze zgodne z bieżącym stanem wiedzy i badań medycznych.

W swojej ofercie Thea posiada wyroby medyczne, kosmetyki i suplementy diety wspomagające zdrowie i ochronę Państwa oczu, w tym:

  • krople do oczu bez konserwantów - intensywnie nawilżające, ochronne i regenerujące
  • produkty do profesjonalnej pielęgnacji i higieny wrażliwych okolic oczu, w tym brzegów powiek
  • najwyższej jakości suplementy diety wspomagające prawidłowe widzenie.

Długa historia i okulistyczna specjalizacja są niewątpliwymi atutami firmy Thea. Od czasu wynalezienia systemu ABAK®, brak konserwantów stał się znakiem rozpoznawczym i dumą firmy.

 

Więcej na thea.pl