Przy zakupach powyżej 250 złotych - dostawa gratis!
Drodzy Państwo, Ze względu na trwający stan epidemii, kurierzy będą realizować przesyłki za pobraniem jedynie za odliczoną kwotę w gotówce. Jednocześnie zawiadamiamy, iż mogą się pojawić opóźnienia w dostawach ze względu na zwiększoną ilość zamówień kurierskich. Zapewniamy, że wszytskie złożone zamówienia zostaną zrealizowane. Przepraszamy za powstałe niedogodności i prosimy o zrozumienie.

Blephademodex, chusteczki do higieny rzęs powiek przy infekcji nużeńcami, 30 szt.

Towar polecany
Blephademodex, chusteczki do higieny rzęs powiek przy infekcji nużeńcami, 30 szt.

Opis towaru

Cechy towaru

Dokumenty

Opinie

Opis:

Blephademodex® to wyrób medyczny w postaci jałowych chusteczek przeznaczonych:

  • do codziennej higieny rzęs i powiek w przypadku infekcji nużeńcami (Demodex )
  • do łagodzenia objawów infekcji powiek lub stanów zapalnych spowodowanych przez nużeńce (Demodex )

 

Gotowe do użycia, chusteczki nasączone są  specjalistycznym płynem oczyszczającym zawierającym:

  • Terpinen-4-ol aktywny składniki wyizolowany z olejku drzewa herbacianego, o wysokim stopniu czystości, który ma właściwości biobójcze na nużeńca, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.
  • Hialuronian sodu  naturalny środek nawilżający skórę, który ma właściwości kojące, łagodzące i regenerujące skórę wrażliwą i podrażnioną.

 

Blephademodex®  oczyszcza powieki i rzęsy ze strupków (osadów), łupieżu, zanieczyszczeń oraz czynników zakaźnych,  usuwa pasożyty, dzięki czemu łagodzi objawy związane z zakażeniem nużeńcami (Demodex), takie jak: swędzenie,  pieczenie, suchość i stan zapalny powiek. Zaczerwienienie brzegów powiek, uczucie podrażnienia i obecności ciała obcego w oku ulegają zmniejszeniu.

 

Blephademodex® jest dobrze tolerowany, ponieważ: nie zawiera detergentów, konserwantów i substancji zapachowych . Nie wymaga spłukiwania po użyciu.  

Chusteczki Blephademodex®: są miękkie, jałowe i gotowe do użycia.

Zawiera m.in: polisorbat 80, poloxamer 184, terpinen-4-ol, glicerydy kaprylowe, hialuronian sodu - pełen skład w ulotce produktowej

Opakowanie zawiera: 30 sztuk miękkich chusteczek, do jednorazowego użycia.