Szanowni Klienci, W związku z reorganizacją sklepu internetowego Oftadirect, ogłaszamy wielką wyprzedaż naszych produktów. Promocja będzie obowiązywać do 30.06.2021. Po tym czasie planujemy pozostawić w dalszej sprzedaży jedynie rodzinę produktów Blephasteam: okulary parowe oraz jednorazowe wkładki Blephasteam rings. Produkty THEA pozostają szeroko dostępne w aptekach stacjonarnych i internetowych na terenie całego kraju. Zapraszamy do zakupów! Przy zakupie za kwotę wyższą niż 250 zł - przesyłka GRATIS. Z pozdrowieniami, Zespół Oftdadirect.

Blephademodex, chusteczki do higieny rzęs powiek przy infekcji nużeńcami, 30 szt.

Promocja Towar polecany
Blephademodex, chusteczki do higieny rzęs powiek przy infekcji nużeńcami, 30 szt.

Opis towaru

Cechy towaru

Dokumenty

Opinie

Opis:

Blephademodex® to wyrób medyczny w postaci jałowych chusteczek przeznaczonych:

  • do codziennej higieny rzęs i powiek w przypadku infekcji nużeńcami (Demodex )
  • do łagodzenia objawów infekcji powiek lub stanów zapalnych spowodowanych przez nużeńce (Demodex )

 

Gotowe do użycia, chusteczki nasączone są  specjalistycznym płynem oczyszczającym zawierającym:

  • Terpinen-4-ol aktywny składniki wyizolowany z olejku drzewa herbacianego, o wysokim stopniu czystości, który ma właściwości biobójcze na nużeńca, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.
  • Hialuronian sodu  naturalny środek nawilżający skórę, który ma właściwości kojące, łagodzące i regenerujące skórę wrażliwą i podrażnioną.

 

Blephademodex®  oczyszcza powieki i rzęsy ze strupków (osadów), łupieżu, zanieczyszczeń oraz czynników zakaźnych,  usuwa pasożyty, dzięki czemu łagodzi objawy związane z zakażeniem nużeńcami (Demodex), takie jak: swędzenie,  pieczenie, suchość i stan zapalny powiek. Zaczerwienienie brzegów powiek, uczucie podrażnienia i obecności ciała obcego w oku ulegają zmniejszeniu.

 

Blephademodex® jest dobrze tolerowany, ponieważ: nie zawiera detergentów, konserwantów i substancji zapachowych . Nie wymaga spłukiwania po użyciu.  

Chusteczki Blephademodex®: są miękkie, jałowe i gotowe do użycia.

Zawiera m.in: polisorbat 80, poloxamer 184, terpinen-4-ol, glicerydy kaprylowe, hialuronian sodu - pełen skład w ulotce produktowej

Opakowanie zawiera: 30 sztuk miękkich chusteczek, do jednorazowego użycia.

 

Data ważności produktu 06/2021